Naujienos

Žalio tako bėgimą laimėjo mūsų Saulius

Kauno technologijos universiteto mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentų atstovybė (FSA MESA) 2014 m. gegužės 3 d. Kaune Panemunės šile suorganizavo vienos dienos sporto – laisvalaikio šventę KTU „žalias takas’14”. Renginyje dominavo 4 sporto šakos: bėgimas (4,5 km. ir 10 km.), dviračiai (23 km.), tinklinis (3x3) ir futbolas (5x5). Kaip teigia organizatoriai: „„žalio tako” idėja: šiame skubančiame gyvenime, suteikti žmonėms vieną dieną per metus pabėgti nuo rutinos ir pagalvoti apie save bei savo sveikatą. Sporto rungtys skirtos organizmo sveikatinimui, o paskaitos bei įžymių žmonių apsilankymai skirti visuomenės švietimui apie sporto naudą, sveiką gyvenseną ir taisyklingą mitybą.”

Klubo renginys: A. Vietrino taurei laimėti

Pirmasis gegužės šeštadienis pakvietė bėgikus į tradicinį bėgimą „A. Vietrino taurei laimėti“ Kauno „Ąžuolyno“ parke. Bėgimo šventė skiriama pagerbti ilgametį Lietuvos bėgiką A.Vietriną. Giedras oras sukvietė daugiau kaip 130 bėgikų iš visos Lietuvos: Pasvalio, Pakruojo, Šiaulių, Prienų, Marijampolės, Jonavos, Druskininkų, Vilniaus ir, žinoma, Kauno ir jo apylinkių. Bėgikai varžėsi dviejuose nuotoliuose pasirinktinai: 2,5 km arba 10 km. Kiekvienoje distancijoje dalyviai buvo suskirstyti dar į IV amžiaus grupes. Atskirai tarpusavyje nugalėtojų ir prizininkų vardo siekė vyrai ir moterys.

Klubo renginys: IR STOK UŽ GARBĘ LIETUVOS!

Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune, Kauno miesto bėgimo mėgėjų klubas, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija ir VšĮ „Judėjimas“ 2014 m. gegužės 1 d. rengė 100-ųjų Pirmojo pasaulinio karo pradžios metinių paminėjimui skirtą TAIKOS bėgimą „Ir stok už garbę Lietuvos!“.

Klubietis aplankė ir Miško trasą Bezdonyse

"Gegužės 1 d. į darbą nereikia, bėgam miške!" – tokiu šūkiu Všį „Sportuok miške” gegužės 1 dieną sukvietė sportininkus ir bėgimo mėgėjus į šventę Bezdonyse pavadinimu „miško trasa”. Taigi, bėgimo varžybų geografija dar išsiplėtė. Vilniaus rajone esantis miestelis iki šiemet buvo žinomas nebent slidinėjimo ar orientavimosi sporto entuziastams. Kaip debiutiniam sezonui rezultatai įspūdingi: 3 atskiri startai, apie 650 finišavusiųjų. Tam pasitarnavo gana aktyviai vykdyta marketingo kampanija ir organizatorių patirtis rengiant varžybas (nemažai jų – žinomi orientacininkai). Buvo galima rinktis 5 km., 10 km. ir 20 km. distancijas, o vaikams taip pat buvo parengta trasa. Kadangi varžybų centras buvo įsikūręs vos už 600 m. nuo Bezdonių geležinkelio stoties, todėl didelė dalis dalyvių atvyko traukiniais. Neblogos eilės pasitiko atvykusius į Vilniaus traukinių stoties kasas. Varžybų starto-finišo vieta – unikali – greta Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms pasodinto ir augančio iš eglių, beržų suformuoto rekordinio 600 m. ilgio ir 80 m. pločio užrašo „ŽALGIRIS 600”, kuris matosi iš besileidžiančių Vilniaus oro uoste lėktuvų. Bezdonių miškas mena skaudžius istorijos įvykius: 10 km ir 20 km. dalyviai prabėgo pro keletą memorialinių paminklų miške, kurie skirti karo metais nužudytiems karo belaisviams ir holokausto aukoms.