Klubo renginys: A. Vietrino taurei laimėti

Sukūrė: Tadas Ignatavičius, 2014-05-06 10:50.

Pirmasis gegužės šeštadienis pakvietė bėgikus į tradicinį bėgimą „A. Vietrino taurei laimėti“ Kauno „Ąžuolyno“ parke. Bėgimo šventė skiriama pagerbti ilgametį Lietuvos bėgiką A.Vietriną.
Giedras oras sukvietė daugiau kaip 130 bėgikų iš visos Lietuvos: Pasvalio, Pakruojo, Šiaulių, Prienų, Marijampolės, Jonavos, Druskininkų, Vilniaus ir, žinoma, Kauno ir jo apylinkių. Bėgikai varžėsi dviejuose nuotoliuose pasirinktinai: 2,5 km arba 10 km. Kiekvienoje distancijoje dalyviai buvo suskirstyti dar į IV amžiaus grupes. Atskirai tarpusavyje nugalėtojų ir prizininkų vardo siekė vyrai ir moterys.

Ilgiausioje distancijoje šiais metais jokių vilčių aplenkti nepaliko Tomas Venckūnas (Kauno BMK). Atkaklioje kovoje dėl likusių prizinių vietų kovėsi Artūras Meška (Pasvalio „Vėtra“), Justinas Križanauskas (Šiauliai, SK „Lukas“), Tadas Ignatavičius (Kauno BMK). Tarp moterų eilinį kartą greičiausia buvo Sada Bukšnienė (Kauno BMK).

Apdovanoti buvo klubiečiai: Tomas Venckūnas, Sada Bukšnienė, Vidas Totilas, Albinas Markevičius, Juozas Bajoras, Laurita Sujetaitė, Neringa Vaičiūnaitė.

Komentarai Komentarų nėra